دسته‌بندی نشده

آشواگاندا چیست ؟

جنسینگ هندی یا آشواگاندا یک گیاه دارویی فوق العاده سالم و مفید است که دارای آنتی اکسیدان‌های قدرتمند بوده و به همین دلیل نیروی جسمی و فکری را تقویت می‌کند. همین آنتی‌اکسیدان‌ها باعث آرامش ذهن و کاهش استرس و اضطراب می‌شود. استفاده از این گیاه برای داشتن خواب عمیق به انسان کمک می‌کند. این گیاه معجزه‌آسای هندی برای درمان فشار خون، درمان دیابت و ضعف عمومی بدن، درمان کم‌خونی و فقر آهن و تقویت نیروی جسمی سالمندان بسیار موثر است.
آشوگاندا، مزایای زیادی برای سلامت جنسی مردان و زنان دارد و افزودن آن به رژیم غذایی، می‌تواند باعث افزایش میل جنسی شود. این گیاه معجزه‌آسای هندی، باعث کاهش پراکسیداسیون لیپیدی ناشی از کادمیوم در بدن انسان می‌شود و به بازیابی میل جنسی و افزایش قدرت باروری در آقایان کمک می‌کند
آشواگاندا پپتینا به صورت پودر عصاره ریشه است. به طور کلی عصاره یک گیاه نسبت به حاالت پودر شده آن، ماده موثره بیشتری داشته و اثرگذارتر است

اطلاعات بیشتر

جنسینگ هندی یا آشواگاندا یک گیاه دارویی فوق العاده سالم و مفید است که دارای آنتی اکسیدان‌های قدرتمند بوده و به همین دلیل نیروی جسمی و فکری را تقویت می‌کند. همین آنتی‌اکسیدان‌ها باعث آرامش ذهن و کاهش استرس و اضطراب می‌شود. استفاده از این گیاه برای داشتن خواب عمیق به انسان کمک می‌کند. این گیاه معجزه‌آسای هندی برای درمان فشار خون، درمان دیابت و ضعف عمومی بدن، درمان کم‌خونی و فقر آهن و تقویت نیروی جسمی سالمندان بسیار موثر است.

آشوگاندا، مزایای زیادی برای سلامت جنسی مردان و زنان دارد و افزودن آن به رژیم غذایی، می‌تواند باعث افزایش میل جنسی شود. این گیاه معجزه‌آسای هندی، باعث کاهش پراکسیداسیون لیپیدی ناشی از کادمیوم در بدن انسان می‌شود و به بازیابی میل جنسی و افزایش قدرت باروری در آقایان کمک می‌کند.

 آشواگاندا پپتینا به صورت پودر عصاره ریشه است. به طور کلی عصاره یک گیاه نسبت به حالت پودر شده آن، ماده موثره بیشتری داشته و اثرگذارتر است.

نحوه مصرف

نحوه مصرف: نصف قاشق چای خوری پودر عصاره ریشه آشواگاندا را در 250 میلی لیتر آب حل کرده و میل نمایید. همچنین میتوانید یک قاشق چای خوری پودر آشواگاندا را به نوشیدنی مورد علاقه خود مانند چای، قهوه، اسموتی و … اضافه کرده  و میل نمایید.

 میزان مصرف توصیه شده: نصف تا یک قاشق چای خوری در روز

 در خصوص بانوان باردار و یا شیرده بهتر است قبل از مصرف هرگونه مکمل به ویژه مکمل هایی که منشا گیاهی دارند (از جمله آشواگاندا)، با پزشک معالج مشورت شود.

 

اطلاعات تکمیلی

وزن : 40 گرم

نوع بسته بندی : قوطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *