چگونه به شما اعتماد کنم؟

سایت پپتینا دارای نماد اعتماد الکترونیک است. نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است برای کسب و کارهای اینترنتی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت کسب و کارهای تجارت آنلاین صادر می‌شود. در صورتی که یک سایت نماد اعتماد الکترونیکی یا ” ای نماد ” داشته باشد به این معنی است که هویت این کسب و کار توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی احراز شده است، سایت پپتینا دارای نماد اعتماد الکترونیک است. شما می‌توانید با بررسی نماد اعتماد الکترونیک سایت پپتینا با خیالی آسوده به مجموعه ما اعتماد کنید.   

 وب سایت‌های فروشگاهی معتبر، چند راه ارتباطی برای کاربران فراهم می‌کنند و شما می‌توانید در صورت لزوم با آن‌ها تماس گرفته و سوالات و مشکلات خود را با پشتیبانی آن‌ها مطرح کنید. بنابراین وجود آدرس‌، شبکه‌های اجتماعی، شماره تماس و سایر راه‌های ارتباطی در سایت یکی از نشانه‌های اعتبار وب سایت است. سایت پپتینا با داشتن راه‌های ارتباطی متعدد به شما این آسودگی خاطر را می‌دهد که با یک مجموعه با سلامت کامل در ارتباط هستید .

از دیگر نکات مهم در اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی، بررسی نحوه دریافت مبلغ است. فروشگاه‌هایی که امکان پرداخت در محل را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند، از اعتبار بالایی برخوردارند و می‌توانید با خیال آسوده به آن‌ها اعتماد کنید . سایت پپتینا با ارائه خدمت امکان پرداخت در محل به کلیه نقاط کشور عزیزمان اعتبار خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی را ثابت کرده است.

چگونه میتوانم خرید کنم؟

شما می‌توانید به سه روش زیر خرید خود را انجام دهید :

ثبت سفارش از طریق فروشگاه سایت پپتینا

ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی با شماره‌های زیر 02166176396–09926514872

ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی موجود در سایت ( اینستاگرام–تلگرم–واتساپ )

به چه شیوه‌هایی میتوانم پرداخت کنم؟

 در روش‌های خرید مختلف نحوه ارتباط و پرداخت متفاوت خواهد بود که در زیر توضیح داده شده است‌:

در خرید از طریق ثبت سفارش در فروشگاهِ سایت پس از انتخاب محصولات بایستی مبلغ خرید از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی پرداخت شود. همچنین برای کلیه مردم در تمام نقاط کشور این امکان برقرار است که در خرید از فروشگاه سایت پپتینا از گزینه پرداخت در محل استفاده کرده و مبلغ سفارش را هنگام تحویل سفارش پرداخت کنند.

در خرید از طریق تماس تلفنی و شبکه‌های اجتماعی سفارش خود را به کارشانس ما اعلام می‌کنید، پس از اعلام هزینه توسط کارشناس شما فیش پرداختی مبلغ سفارش، آدرس و مشخصات و شماره تماس خود را جهت ثبت نهایی سفارش از طریق واتساپ یا تلگرام در اختیار کارشناس قرار می‌دهید. همچنین برای ساکنین محترم شهر تهران این امکان برقرار است که در خرید از طریق تماس تلفنی و شبکه‌های اجتماعی مبلغ سفارش را هنگام تحویل سفارش در محل پرداخت کنند‌.

در خرید از طریق مراجعه حضوری می‌توانید پس از اعلام سفارش با پرداخت مبلغ سفارش‌، خرید خود را انجام دهید.

سفارش من چگونه ارسال می‌شود؟

سایت پپتینا امکان ارسال سفارش به کلیه نقاط کشور را برای مشتریان خود فراهم کرده است. زمان ونحوه ارسال کالا پس از خرید شما به صورت زیر است:

برای ساکنین محترم شهر تهران سفارش‌ها در طول روز در دو بازه‌ی زمانی به دست شما خواهد رسید.

بازه ی زمانی ساعت 11 تا 14 برای ساکنین مناطق غرب تهران: چنانچه زمان ثبت سفارش شما در بازه ی زمانی ساعت 11 روز گذشته تا 11 امروز باشد سفارش شما در بازه ی زمانی ساعت 11 تا 14 امروز از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می‌رسد.

بازه ی زمانی ساعت 17 تا 20 برای ساکنین مناطق شرق تهران: چنانچه زمان ثبت سفارش شما در بازه‌ی زمانی ساعت 17 روز گذشته تا 17 امروز باشد سفارش شما در بازه‌ی زمانی ساعت 17 تا 20 امروز از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می‌رسد.

در روز پنجشنبه فقط یک بازه‌ی ارسال وجود دارد و آن بازه‌ی زمانی ساعت 14 تا 17 است و تمامی سفارشات از ساعت 17 روز گذشته تا ساعت 14 امروز در این بازه زمانی  از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می‌رسد.

همچنین برای ساکنین محترم شهر تهران امکان ارسال توسط پست نیز وجود دارد.

برای ساکنین محترم شهر تهران چنانچه قصد دارید سفارش شما سریعتر از موعد و خارج از بازه‌های ذکر شده ارسال گردد این امکان وجود دارد که سفارش شما توسط اسنپ و به صورت پس کرایه برای شما ارسال شود.

برای ساکنین محترم سایر نقاط کشور :

چنانچه سفارش شما قبل از ساعت  13 امروز باشد سفارش شما همان روز از طریق پست ارسال می‌شود.

چنانچه سفارش شما بعد از ساعت  13 امروز باشد سفارش شما روز کاری بعد از طریق پست ارسال می‌شود.